ÖVRIGT / Speglar / Spegel 14975437
nr 1497 5437
Nyrokoko, yttermått inklusive ram: 64x80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 20:02:13
21/10 21:21:53
100 kr
23/10 21:25:53
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.